Qurails - Powered by GOELST

Posuňte sa nadol a vráťte sa späť v čase

2022

Rebranding

Nastala nová éra

Qurails - Powered by GOELST: V roku 2022 nastal čas začať s novým, sviežim vzhľadom a atmosférou. Uplynulé desaťročie prinieslo do odvetvia veľa nových zmien, a to aj z technologického hľadiska. Naša stará značka Goelst bola pre nás dobrá, ale teraz je čas na zmenu. Zachovávame si dlhoročné skúsenosti s vytváraním a preskúmavaním našich produktov v najvyššej možnej kvalite, ale pod našou novou značkou.

This is the Qurails logo Powered by Goelst
2013

Spoločne silnejší

V máji 2013 sa spoločnosť Goelst stala sesterskou spoločnosťou spoločnosti STAS picture hanging systems.

Odvtedy spoločnosť Goelst začala nový život pod názvom Goelst NL. Zamestnanci v Ede s dlhoročnými skúsenosťami a odbornými znalosťami sú vám samozrejme vždy k dispozícii a pripravení odpovedať na vaše otázky.

STAS picture hanging systems (sesterská spoločnosť) založili v roku 1995 bratia Rien a André Stasovci a v súčasnosti pôsobí po celom svete. Sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Eindhoven. Poskytujú multifunkčné závesné systémy a závesné príslušenstvo na steny a stropy. Vyvíjajú, vyrábajú a distribuujú bezpečné a flexibilné závesné riešenia pre širokú škálu nástenných predmetov. Môžu to byť dekoratívne predmety (obrazy, kresby) aj praktické predmety (tabule, vešiaky, zrkadlá). Naším cieľom je ponúknuť ľuďom slobodu pri používaní a zdobení stien. Udržateľná správa budov a úspora nákladov sú v ich prístupe kľúčové.

Qurails - Powered by GOELST

Qurails-Powered-by-goelst-stas-logo
2009

Modernizácia

V roku 2009 bolo logo GOELST premenované. V tom čase bol zvolený čistý vzhľad písma. 

To môžete vidieť aj v našom rebrandingu z roku 2013.

Qurails-Powered-by-goelst-logo
1988

Goelst sa presťahoval do Ede

Spoločnosť GOELST sídli od roku 1988 v Ede, geografickom a ľahko dostupnom centre Holandska.

Tento míľnik bol dôvodom na nové logo a názov Zachovávame si dlhoročné skúsenosti s vytváraním našich výrobkov v najvyššej možnej kvalite, ale pod novým názvom: Qurails - Powered by GOELST

1984

Medzinárodná spoločnosť

Pod heslom „špičková kvalita za prijateľnú cenu“ sa spoločnosť Goelst v polovici 80. rokov 20. storočia začala obzerať za hranice svojej krajiny.

Táto internacionalizácia si vyžiadala pokrstenie živnostenského podnikania na spoločnosť s ručením obmedzeným a odvtedy sídlime v Ede, geograficky - a ľahko dostupnom - centre Holandska.

Vlastné oddelenie vývoja produktov nám umožnilo klásť veľký dôraz na inovácie. Spoločnosť Goelst bola napríklad v roku 2001 vôbec prvým výrobcom závesov, ktorý uviedol na trh tiché, elektricky ovládané systémy. Spoločnosť má v súčasnosti vo svojom sortimente celý rad inovatívnych výrobkov, ktoré sú často kopírované konkurenciou, ale nikdy sa jej nevyrovnajú. 

Navštívte náš: Medzinárodný portál

Qurails-Powered-by-goelst-logo-international
1978

Kde sa to všetko kedysi začalo

Spoločnosť Goelst začala svoju činnosť v roku 1978 ako živnostník v oblasti interiérových výrobkov.

 Už po roku spoločnosť rozšírila sortiment o program závesných koľajníc pod názvom G-Rail. V nasledujúcich rokoch sa spoločnosť Goelst rozrástla na uznávanú spoločnosť, rozšírila sortiment záclonových koľajníc a výrobky sa stali modernejšími. V sektore zdravotníctva sme sa stali štandardným dodávateľom separačných koľajníc a túto úlohu plníme dodnes.