Zdravotná starostlivosť

Qurails: Záleží nám na zdravotnej starostlivosti

Systémy nemocničných záclonových koľajníc pre
zdravotnícke zariadenia

Ponúkame kompletný sortiment pre zdravotnícke zariadenia

Spoločnosť Qurails má správne riešenie pre každý typ koľajničky. Naše závesy do kabín poskytujú pacientom súkromie, ktoré potrebujú. Široká škála bežných systémov záclonových koľajničiek sa dá široko aplikovať a ľahko inštalovať. Patentovaný systém na uvoľnenie záťaže je našou odpoveďou na potrebu zdravotníckeho sektora, aby sa koľajničky závesov a záclon v kabínach za určitých podmienok uvoľnili.

Môžete sa na nás spoľahnúť aj v prípade koľajničiek na sprchové závesy a obrazových koľajničiek. Naše systémy na vešanie obrazov prispievajú k udržateľnému hospodáreniu budov: pri vešaní obrazov sa už nepoškodzujú steny.

Odstráňte všetky starosti o svoje železničné systémy!

Geert-Jan Smits

Ponúkame kompletný sortiment pre zdravotnícke zariadenia. Spoločnosť Qurails má správne riešenie pre každý typ koľajničky. Naše závesy do kabín poskytujú pacientom súkromie, ktoré potrebujú. Široká škála bežných systémov záclonových koľajničiek sa dá široko aplikovať a ľahko inštalovať. Patentovaný systém na uvoľnenie záťaže je našou odpoveďou na potrebu zdravotníckeho sektora, aby sa koľajničky závesov a záclon v kabínach za určitých podmienok uvoľnili.

Môžete sa na nás spoľahnúť aj v prípade koľajničiek na sprchové závesy a obrazových koľajničiek. Naše systémy na vešanie obrazov prispievajú k udržateľnému hospodáreniu budov: pri vešaní obrazov sa už nepoškodzujú steny.

Špeciálne produkty pre sektor zdravotnej starostlivosti:
  • Spoločnosť Qurails vyniká v oblasti nemocničných záclonových koľajničiek, a to ako výrobkom, tak aj montážou
  • Sprchové koľajničky
  • Bežné záclonové koľajničky

Nemocničné široké koľajničky

Dodáme a nainštalujeme požadované nemocničné záclonové koľajnice – kompletne vyrobené na mieru a vrátane všetkého príslušenstva. Vďaka svojej vysokej kvalite je koľajnička vhodná aj na použitie vo vlhkých miestnostiach. Funkčné, pevné a dostupné s krycou lištou z PVC odolnou proti prachu.

Sortiment spojený s touto koľajničkou zahŕňa aj také praktické príslušenstvo, ako je stojan na infúzie, háčik na infúzie, držiak na záclony atď. Koľajničku možno samozrejme namontovať buď na stenu, alebo na strop, aby sa vytvoril pevný systém.

Elektricky ovládané nemocničné záclonové koľajničky
Naše nemocničné záclony je možné dodať aj ako elektricky ovládaní jednotky. Pacienti môžu sami stlačiť tlačidlo, kedykoľvek chcú mať súkromie. Je to pohodlnejšie pre pacienta a časovo úspornejšie pre personál.

LRS – Load & Release – odnímateľný závesný pás do kabíny
Patentovaný systém na uvoľnenie záťaže je našou odpoveďou na potrebu zdravotníckeho sektora, aby sa koľajničky závesov a záclon v kabínach za určitých podmienok uvoľnili. Toto jedinečné patentované riešenie umožňuje uvoľnenie koľajničiek z upevňovacích bodov pri momentálnom zaťažení približne 35 kg.

Systém LRS bol vyvinutý pre nízko zavesené koľajnice, oddelené

 od stropu. Koľajnička sa zasúva do stropných podper. Pri maximálnom zaťažení viac ako 35 kg je zaručené odpojenie koľajničky, pokiaľ ju inštaloval kvalifikovaný a vyškolený personál.

Lyžiny LRS sa dajú použiť v akejkoľvek koľajničke. Pri silnom zatiahnutí závesu sa vysunú z koľajničky. Tým sa zabráni poškodeniu záclon/záclonových koľajničiek. Kvôli bezpečnosti sa namiesto vkladacích háčikov používajú pružné plastové háčiky. Systém LRS je vhodný najmä pre nemocnice, opatrovateľské ústavy, domovy dôchodcov, psychiatrické zariadenia a iné zdravotnícke zariadenia.

Na spoločnosť Qurails sa môžete obrátiť so všetkými požiadavkami na prispôsobenie (ohýbanie koľajničiek, oblúky, montáž atď.). Na základe vašich výkresov a špecifikácií dostanete bezplatnú cenovú ponuku. Máte istotu jasnej komunikácie so skúsenými projektovými manažérmi projektového oddelenia Qurails.

Qurails KidsRail

Nemocnica nevyzerá ako domov, nikto tam nie je rád. Farba ju robí o niečo veselšou.
Preto sú naše lišty na ochranu súkromia 4100 a 5100 k dispozícii vo všetkých farbách dúhy. Aby detské oddelenia už neboli závislé od farieb pre dospelých. A všetko vyzerá o niečo veselšie. Tak trochu ako doma.
Jednotlivé komponenty každého koľajnicového systému môžu byť vyrobené v jednej alebo v rôznych farbách. Plastové diely, ako sú koncové krytky a klzáky, sa dodávajú v čiernej farbe, ale za určitých podmienok ich možno objednať vo vlastných farbách. 

 

Neobmedzený výber farieb

Cliniclowns

5 % z nášho príjmu z KidsRail venujeme organizácii
Cliniclowns. Cliniclowns prinášajú
úsmevy a šťastné pocity zdravotníckym
zariadeniam v Holandsku už mnoho
rokov. Sú to neoceniteľné chvíle pre
choré deti a ich rodičov.

Predlžovací klzák Qurails je jedinečným riešením pre koľajničky na ochranu súkromia v zdravotníctve, ak je potrebné koľajničku namontovať na strop. Predlžovací klzák je rotačný klzák s S-hákom.

Zvyčajne sa oddeľovacia koľajnička nemontuje k stropu, ale ak je koľajnička namontovaná k stropu, v závese je umiestnená „sieťová“ časť na prevádzku sprinklerov a dobré vetranie.
Dobrou alternatívou tohto riešenia je predlžovací klzák Qurails. Koľajničku možno namontovať k stropu a záves možno spustiť z koľajnice vďaka predlžovaciemu klzáku.

Predlžovací klzák možno použiť na koľajničky na ochranu súkromia 4100 a 5100.