UNIVERZÁLNE ZÁCLONOVÉ KOĽAJNICE NA PROFESIONÁLNE POUŽITIE

Môžete sa na nás obrátiť pre bezplatnú cenovú ponuku. Spoločne premýšľame, radíme a hľadáme správne riešenie pre vašu konkrétnu kancelársku situáciu.

Objavte všetky možnosti! Spoločnosť Qurails ponúka širokú škálu záclonových dráh vhodných do kancelárskych priestorov.

Výrobky na mieru sú našou silnou stránkou. V prípade potreby sú koľajnice zakrivené špecialistom pomocou špecializovaného ohýbacieho zariadenia Qurails, čím sa zabezpečí hladký chod koľajnicového systému vytvoreného z jedného úseku koľajnice.

Elektrické závesy sú praktické najmä v zasadacích miestnostiach. Žalúzie a závesy sa dajú automaticky zatiahnuť a zatemniť miestnosť na prezentácie pomocou ukazovadla. Rôzne miestnosti si vyžadujú rôzne aplikácie. Dokážeme sa prispôsobiť všetkým typom závesov a podmienkam inštalácie.

V spoločnosti Qurails si uvedomujeme, že každý projekt je jedinečný, a zaväzujeme sa spolupracovať s vami na vytvorení riešenia na mieru, ktoré bude spĺňať vaše špecifické potreby. Náš tím s vami bude úzko spolupracovať od úvodnej konzultácie až po konečnú inštaláciu, aby bol váš projekt dokončený včas, v rámci rozpočtu a v najvyššej kvalite. 

Qurails-Binst-Architect-Curtain-Rails
Qurails_office_curtain_rail_system_electric

Riešenia na mieru

V spoločnosti Qurails sa špecializujeme na prispôsobenie koľajnicových systémov vašim špecifickým potrebám. Môžeme vám pomôcť, či už potrebujete ohnúť koľajnicu, pridať oblúky alebo vykonať montážne práce. Na základe vašich výkresov a špecifikácií vám poskytneme bezplatnú cenovú ponuku pre váš vlastný projekt. Máte istotu jasnej komunikácie so skúsenými projektovými manažérmi projektového oddelenia Qurails.