Udržateľnosť

Zaviazali sme sa k udržateľnosti a investujeme do nej, pretože je to dobré pre planétu, podniky, našich zákazníkov a našu komunitu.

Udržateľnosť

Inovatívne, prispôsobenie na mieru

a vysoká

kvalita

To je to, čo robíme v spoločnosti Qurails, a spôsob, akým pristupujeme k udržateľnosti, nie je výnimkou.

Spoločenská zodpovednosť firiem je pre nás veľmi dôležitá. Náš materiál vyrábame v Holandsku a v Európe podľa najprísnejších environmentálnych noriem. Záclonové koľajnice sú vyrobené z hliníka s práškovou povrchovou úpravou. Príslušenstvo pozostáva z plastu a kovu.

 

Hliníková koľajnica: záclonová koľajnica pozostáva zo 75 % z recyklovaného hliníka.

  • Hliník je odolný materiál, zachováva si svoju funkciu a pri použití ako záclonová koľajnica sa takmer vôbec neopotrebováva.
  • Povrchová úprava hliníkového výrobku práškovým lakovaním je taká, že sa dá dobre čistiť, a preto nestráca svoju príťažlivosť na opätovné použitie.
  • Koľajnica sa môže vrátiť a hliník sa môže recyklovať.

Farba AkzoNobel

Spoločnosť AkzoNobel je priekopníkom v oblasti farieb. Používaním ich farieb zabezpečujeme, že našim zákazníkom poskytujeme výrobky najvyššej kvality. Spoločnosť AkzoNobel sa snaží znižovať vplyv na našu planétu a zároveň neustále inovovať, aby poskytovala čo najudržateľnejšie riešenia.

Práškové lakovanie Qualicoat

Práškové nátery sú špeciálne formulované bez použitia TGIC, neobsahujú olovo a spĺňajú požiadavky normy GSB, Qualicoat trieda 1.

QUALICOAT je celosvetová organizácia označujúca kvalitu, ktorá sa zaviazala udržiavať kvalitu lakovania, natierania a povrchovej úpravy hliníka a jeho zliatin pre architektonické aplikácie. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Zürichu vo Švajčiarsku.

Certifikát Qualanod

QUALANOD - Značka kvality pre eloxovanie hliníka na báze kyseliny sírovej

QUALANOD je organizácia označujúca kvalitu, ktorej cieľom je udržiavať a podporovať kvalitu eloxovaného hliníka.

Schválenie ASI

Certifikát ASI

Hliníkové profily Qurails sa vyrábajú v závode s certifikátom ASI.

Všetky závody s certifikátom ASI pracujú spravodlivým spôsobom s cieľom riešiť udržateľné zmeny z hľadiska trojitého výsledku, ktorý zahŕňa riadenie, environmentálne a sociálne otázky.

TÜV Rheinland

Certifikáty

ISO 9001:2008

BS OHSAS 18001:2007

ISO 14001:2004

ISO EN 15088:2005

QUALANOD